Bayern vs Barcelona luhet pa tifozë

Prishtinë | 03 Dhj 2021 | 14:42 | Nga Ekonomia Online

Bayern Munich dhe Barcelona do të përballen javën e ardhshme në Ligën e Kampionëve.

Për fat të keq, tifozët nuk do të lejohen në Allianz Arena për shkak të rritjes serioze të rasteve me koronavirus.

COVID-19 vazhdon të jetë prezent dhe të shkaktojë telashe në shtete të ndryshme dhe në Gjermani janë mbyllur shumë gjëra andaj sfida me Barcelonën do të jetë tërësisht pa tifozë.

Lajmin e ka konfirmuar vet klubi në faqen zyrtare në twitter. 

Të ngjashme