Berat Gjimshiti starton kundër Romës, formacionet

Prishtinë | 22 Pri 2021 | 18:01 | Nga Ekonomia Online

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Romës dhe Atalantës.

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Berat Gjimshiti, e nis titullar sfidë me Romën, me shpresën që të bëjë më të mirën sonte, raporton Gazeta Express.

Roma:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme