Florian Marku zbulon tre emrat që i ndihmuan për ta shpartalluar kundërshtarin mbrëmë

Prishtinë | 21 Shk 2021 | 12:31 | Nga Ekonomia Online

Florian Marku arriti me sukses të vazhdonte serinë pa humbje në boksin profesionist, duke e mposhtur Rylan Charlton mbrëmë.

Pas fitores, ai në faqen zyrtare të tij në Facebook zbuloi tre emrat që i ndihmuan për ta mundur kundërshtarin.

Trajneri, George Armagos, Clifton Mitchell dhe Kirk Gibbons ishin personat që Marku i falënderoi për ndihmën që i kanë dhënë.

Të ngjashme