Gareth Bale, nga Madridi drejt e në fushë të golfit

Prishtinë | 18 Sht 2020 | 12:56 | Nga Ekonomia Online

Gareth Bale tashmë mund të ketë arritur në Londër, edhe pse ende nuk ka imazhe.

Në mëngjesin e së premtes, ai u pa në aeroportin e Madridit, rrugës për Angli ku do të kompletojë transferimin te Tottenhamin.

Interesante është një gjë, që ka pushtuar gjitha mediat në Angli.

Në orën 13:52, është bërë rezervim në një fushë golfi mes Gareth Bale dhe Daniel Levy.

‘El Chiringuito’ raporton kjo fushë të jetë vetëm 10 kilometra larg qendrës stërvitore të Tottenhamit. 

Të ngjashme