Këto janë skuadrat e interesuara për Carlos Baccan

Prishtinë | 15 Nën 2016 | 14:59 | Nga

Ende nuk është sqaruar mirë e ardhmja e Carlos Baccas te Milani.

Sipas gazetës sportive spanjolle Estadio Deportivo, kolumbiani mund të kthehet te Sevilla gjatë janarit.

Por, për yllin nga Amerika e Jugut ka shfaqur interesim edhe West Ham, por edhe Napoli.

Pas largimit të Gonzalo Higuain dhe lëndimit të Arkadiusz Milik, Bacca shikohet si lojtari adekuat për të marrë frenat e sulmit napolitan.

Çmimi i 30-vjecarit është rreth 25 milionë euro.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme