Milot Rashica kërkon të ndërpresë “agjërimin”, Freiburg – Werder Bremen

Prishtinë | 23 Maj 2020 | 14:44 | Nga Ekonomia Online

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Freiburg dhe Werder Bremen.

Milot Rashica edhe këtë ndeshje e nis titullar.

Pas humbjes befasuese në shtëpi 1-4 nga Bayer Leverkusen, Werderi do të kërkojë këndelljen kundër Freiburgut.

Werder është në zonën e rrezikshme dhe rrezikon rënien në Bundesliga 2, andaj sot u duhet patjetër fitorja.

Të ngjashme