Miloti me bashkëshorte zgjodhi të festojë në Kosovë ndërrimin e viteve

Prishtinë | 01 Jan 2020 | 12:19 | Nga Ekonomia Online

Milot Rashica solli pamje nga shtëpia.

Milot Rashica dhe bashkëshortja e tij, Belkiz Kera, ndërrimin e viteve e pritën në Kosovë, shkruan lajmi.net.

Futbollisti ka publikuar një fotografi pranë partneres, e cila dukej shumë elegante e veshur me një fustan të gjatë.

“Urime Viti i Ri 2020”, ishte mbishkrimi që ai ia kishte lënë fotos, ku pranoi urime të shuma nga ndjekësit.

Të ngjashme