Real Madrid afër marrëveshjes me Icardi-n

Prishtinë | 10 Jan 2019 | 15:29 | Nga Ekonomia Online

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, është në prag të arritjes së marrëveshjes me Real Madridin, pohon Don Balon.

Qendërmbrojtësi i Argjentinës pritet të nënshkruajë kontratë gjashtëvjeçare në “Santiago Bernabeu”, dhe do të bëhet njëri prej përfituesve më të mëdhenj në klub.

Kapiteni i Interit ka realizuar 13 gola në të gjitha garat këtë stinor për Zikaltrit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme