Zbulohet fanella e tretë e Milanit për sezonin e ri

Prishtinë | 04 Maj 2021 | 09:03 | Nga Ekonomia Online

Footy Headlines e ka zbuluar fanellën e tretë të Milanit për sezonin e ri 2021/22, një veshje e zezë që buron nga dizajni global i kompanisë Puma.

Ajo do të përmbajë dy vija të trasha të kuqe në gjoks, midis të cilave ndodhet emri i klubit “AC Milan”.

Mbi gjoks midis saj do të qëndrojë logoja e Pumas.

Milani do ta vishte këtë fanellë në ndeshjet si mysafir dhe shumë më rrallë sesa dy fanellat e para që nuk janë zbuluar ende.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme