Vëllezërit Kuqi nënshkruajnë për Interin

Prishtinë | 21 Nën 2016 | 18:05 | Nga

Shefki dhe Njazi Kuqi kanë vazhduar kontratat me skuadrën finlandeze, Inter Turku.
Skuadra nga elita e futbollit finlandez ka njoftuar se ka vazhduar kontratën e trajnerit Shefki Kuqi për vitin 2017, me opsion edhe për një edicion tjetër.

Ata po ashtu njoftojnë se kontratën ia kanë vazhduar edhe vëllait të Shefkiut, Njazi Kuqi, i cili luan si sulmues në këtë skuadër.

Inter Turku ka siguruar mbijetesën në elitën e futbollit finlandez pas dy ndeshjeve të zhvilluara të play-offit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme