Nura i PDK-së: Bashkë me Sami Lushtakun do ta festojmë fitoren e Skenderajt

Prishtinë | 28 Sht 2021 | 13:11 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për kryetar të Skenderajt nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Fadil Nura me shumë entuziazëm e vullnet është pritur në Vajnik, si në fitoret e mëdha ndër vite me radhë të PDK-së.

Sipas tij, vizioni dhe program politik i Fadil Nurës është duke u përkrahur anë e mbanë komunës së Skenderajt.

Nura tha se me 17 tetor do ta festojnë bashkë me Sami Lushtakun fitoren e Skënderajt.

Postimi i plotë:

Shumë entuziazëm e vullnet të madh përjetuam sonte në Vajnik, si në fitoret e mëdha ndër vite me radhë të PDK-së. Besimi në vizionin dhe programin politik të PDK-së është duke u përkrahur anë e mbanë komunës së Skenderajt. Prandaj prania aq e madhe e qytetarëve të Vajnikut, na benë, padyshim të lumtur e të ndërgjegjshëm për përgjegjesitë që do t’i marrim pas fitores plebishitare të 17 tetorit.#PDKNUKTHYHET#VOTO177#MESAMILUSHTAKUN

Të ngjashme