Ramosaj: Fshati Shaptej në mbështetje të AAK-së dhe liderit Haradinaj

Prishtinë | 14 Tet 2021 | 22:11 | Nga Ekonomia Online

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj ka vizituar fshatin Shaptej.

Ramosaj zotohet para banorëve se do ti kryejë me përgjegjësi punët dhe projektet që kanë kërkesë e këtij fshati.

Postimi i plotë:

Faleminderit SHAPTEJ! Shaptej ka qenë, është dhe do të mbetet në mbështetje të Aleancës dhe Liderit Haradinaj! Këtë e dëshmuan edhe sonte! U zotova se do ti kryje me përgjegjësi punët dhe projektet që janë kërkesë e këtij fshati! Faleminderit nga zemra për mbështetjen tuaj! Jemi bashkë si gjithmonë

🤝

! #PërDeçaninSkaMeUndal. #AAK121

✅

BR

Të ngjashme