Ruzhdi Shehu merr shumicën e votave të diasporës, numër të lartë edhe në krahasim me komunat e mëdha

Prishtinë | 25 Tet 2021 | 14:51 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për kryetar të komunës së Junikut nga radhët e LDK-së, Ruzhdi Shehu ka marr numër të lartë edhe në krahasim me komunat e mëdha.

Ai ka falenderuar të gjithë bashkëatdhetarët që jetojnë në diaspor të cilët e votuan në zgjedhjet lokale të 2021.

“Faleminderit shumë. Ju jam mirënjohës gjithë jetën. Padyshim që besimin tuaj do e përkthej me punë dhe rezultate konkrete për të mirën e Junikut”, ka thënë ai.


Të ngjashme