Tahiri vazhdon fushatën derë më derë, përkrahet masivisht nga qytetarët e Vushtrrisë

Prishtinë | 04 Tet 2021 | 08:24 | Nga Ekonomia Online

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka vazhduar fushatën derë më derë, në Dobërllukë, Smrekonicë dhe Banjskë, duke u shpjeguar qytetarëve programin qeverisës për mandatin e ardhshëm katër vjeçar.

Kryetari Tahiri po merr mbështetjen dhe përkrahjen e qytetarëve të Vushtrrisë.

Postimi i plotë:

Derë më derë, në Dobërllukë, Smrekonicë dhe Banjskë, për Vushtrrinë për të gjithë!

#160 #LDK #Vushtrri

https://www.facebook.com/xhafertahiriofficial/videos/151621290511333

Të ngjashme