Tahirin nuk e ndal as shiu, vazhdon takimet me qytetarë derë më derë

Prishtinë | 10 Tet 2021 | 15:29 | Nga Ekonomia Online

Kryetari aktual dhe kandidati i LDK-së për kryetar të komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri nuk e ndalë as shiu.

Tahiri vazhdon takimet me qytetarë derë më derë. Këtë herë në Stanocin e Epërm, Luamdh e Stanoc të Poshtëm.

Postimi i plotë:

Shi, s’ka problem, ekipa super e motivuar, qytetarët janë me ne, derë më derë po na dëshmohet mbështetja e madhe për fitore.

Këtë paradite ishim në Stanoc të Epërm, Luamdh e Stanoc të Poshtëm.

Vazhdojmë 4×4 vushtrri election

No description available.
No description available.
No description available.
No description available.

Të ngjashme