Zyrtare: Kroaci-Kosovë shtyhet për nesër

Zagreb | 02 Sht 2017 | 21:39 | Nga

Ndeshja mes Kroacisë dhe Kosovës është shtyrë për të dielën, shkaku i të reshurave të mëdha të shiut.

Pas 10 minutash pushim, gjyqtari dhe kapitenët e dy përfaqësuesve kanë dalë në fushë dhe është marrë vendim që ndeshja të shtyhet për nesër. Pas pak do të bëhet e ditur koha e zhvillimit të ndeshjes.

Ndeshja është ndërprerë në minutën e 24-të. Rezultati ishte 0 me 0.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme