Arrestohen katër persona në Prishtinë

Prishtinë | 05 Mar 2017 | 13:50 | Nga

Në rrugën “Ahmet Krasniqi” në Prishtine janë arrestuar katër te dyshuar meshkuj K-Shqiptar pasi qe te njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht ne mes vete me ç`rast kane përdorur edhe mjete te mprehta-thika.

Si pasoj e përleshjes dy prej te dyshuarve kane pësuar lëndime trupore dhe te njëjtit kane pranuar tretman mjekësor. Me urdhër te prokurorit te dyshuarit dërgohen ne mbajtje.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme