Arrestohet një burrë në Prishtinë, e sulmoi seksualisht një shtetase të huaj

Prishtinë | 09 Kor 2024 | 08:47 | Nga Ekonomia Online

Është arrestuar një burrë në Prishtinë nën dyshimin se e ka sulmuar seksualisht një shtetase të huaj.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Prishtinë 08.07.2024-02:20. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që ka sulmuar seksualisht viktimën femër shtetase të huaj. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

Të ngjashme