Dyshime se ndeshja mes Man United dhe Arsenalit ishte e kurdisur – tifozët vërshojnë me komente

Prishtinë | 13 Maj 2024 | 12:31 | Nga Ekonomia Online

Tifozët kanë shpërthyer në rrjetet sociale duke pohuar se fitorja e Arsenalit ndaj Manchester United ishte “e kurdisur”.

Topçinjtë triumfuan 1-0 në Old Trafford falë golit të minutës së 20-të të Leandro Trossard.

Manchester United shkoi në ndeshjen tërësisht i shkatërruar nga lëndimet, por arriti të bëjë një ndeshje konkurruese.

Të ngjashme