Ekskluzive: Antidroga me aksion të madh në Prizren dhe Gjakovë, sekuestrohen kokainë e armë

Prishtinë | 28 Mar 2024 | 12:55 | Nga Ekonomia Online

Njësia e Antidrogës së Policisë së Kosovës është duke zhvilluar sot një aksion në rajonin e Prizrenit dhe Gjakovës, raporton Gazeta Sinjali.

Mëson se gjatë bastisjeve në lokacionet që janë cak i hetuesisë, janë gjetur dhe sekuestruar sasi e substancës së dyshuar narkotike e llojit kokainë si dhe armë ilegale.

Redaksia ka kontaktuar edhe Policinë e Kosovës për të marrë më shumë informacione, mirëpo të njëjtit ende s’kanë kthyer përgjigje.

Të ngjashme