Fifi nuk përmbahet, i bën kërkesë publike Ardit Gjebresë

Prishtinë | 12 Dhj 2018 | 14:13 | Nga Ekonomia Online

Fifi i ka bërë një kërkesë publike kantautorit Ardit Gjebrea.

Këngëtarja Filloreta Raçi- Fifi, arriti suksesin e radhës në karrierë, kështu duke mposhtur emrat të mëdhenj të skenës dhe duke u renditur e treta në ‘’Kënga Magjike’’.

Përveç që rrëmbeu çmim, projekti muzikor ‘Psikopatja jote’ të cilën e interpretuan mrekullisht bashkë me Mc Kreshën u mirëprit shumë nga publiku.

Gjatë intervistës së fundit te ‘E diela shqiptare’ ishin pikërisht Fifi me Kreshën ata të cilën e kënduan këngën në fjalë por kësaj here pak më ndryshe pasi u është bashkangjitur edhe një zë, ai i Ardit Gjebresë.

Kjo e ka shtyrë Fifin që t’i kërkoj bashkëpunim publikisht, nëpërmjet videos së postuar në Instagram.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme