Jonida Vokshi bën tatuazh emrin e vajzës

Prishtinë | 18 Jan 2021 | 16:33 | Nga Ekonomia Online

jo gjatë vitit të kaluar është bërë nënë për herë të parë.

Bëhet fjalë për prezantuesen dhe aktoren nga Shqipëria, Jonida Vokshi, e cila në qershor të 2020 ka mirëpritur vajzën, Emi, bashkë me partnerin e saj, aktorin Besnik Krapi.

Disa muaj pas lindjes, bukuroshja shqiptare ka vendosur të krijojë diçka të bukur për të dhe tashmë njoftoi se e ka përjetësuar në dorë.

Përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në InstaStory, Jonida tregon se ka bërë tatuazh emrin e vajzës.

“Tatuazhi më i bukur”, shkroi krahas postimit.

E njëjta ndërkohë ka realizuar edhe një tjetër në fund të shpinës, por që nuk dihet kuptimi që ka.

“Kuptimi? Tatuazhi i dytë. Faleminderit Zot”, ka shtuar ajo.

Kujtojmë që Jonida është e martuar prej më shumë se dy vitesh me aktorin nga Prizreni, Besnik Krapi, njohja e të cilëve u bë nga seriali “O sa mirë”

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme