Mozzik dhe Loredana Zefi vijnë si “Romeo & Juliet”

Prishtinë | 01 Shk 2019 | 09:15 | Nga Ekonomia Online

Edhe një këngë e re i është bashkuar estradës muzikore shqiptare.

Mozzik dhe Loredana Zefi kanëp bashkuar forcat në projektin e ri muzikor që e kanë shoqëruar me video të veçantë.

“Romeo & Juliet”, titullohet kënga e dyshes teksa dëgjohen duke kënduar edhe në gjuhën gjermane.

Videon e këngës e ka xhiruar kompania e mirënjohur shqiptare, Entermedia gjersa producent i saj është vetë reperi.

Theksojmë se javë më parë çifti janë bërë prindër të një vogëlushe të pagëzuar me emrin Hana.

Ndryshe, dyshja që po njihet kohët e fundit si “Bonnie & Clyde” kanë paralajmëruar edhe disa këngë të reja si dhe do të mbajë koncerte të ndryshme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme