Ambasada italiane në Prishtinë uron Kurban Bajramin

Prishtinë | 20 Kor 2021 | 10:36 | Nga Ekonomia Online

Ambasada italiane në Kosovë, ka uruar festën e Kurban Bajramit që festohet sot.

Përmes një postimi në Twitter ambasada italiane ka uruar ata që festojnë Kurban Bajramin në Kosovë dhe Itali.

“Urojmë një Kurban Bajram të qetë dhe të bekuar për të gjithë që e festojnë në Kosovë, Itali dhe përtej”, thuhet në urim.

Të ngjashme