PDK-ja fillon Kuvendin Zgjedhor të degës në Prishtinë

Prishtinë | 12 Maj 2019 | 11:30 | Nga Ekonomia Online

Partia Demokratike e Kosovës (PDK) ka filluar të mbaj Kuvendin Zgjedhor të degës në Prishtinë, ku do të përmbyllet zgjedhja e strukturave të reja të kësaj dege përmes zgjedhjes së udhëheqësisë së re dhe Kryetarit të ri, raporton Ekonomia Online.

Kandidati i vetëm për kryetar të degës në Prishtinë deri më tani është, Uran Ismaili, i cili njëherësh është edhe nënkryetar i kryesisë së PDK-së.

https://www.facebook.com/EkonomiaOnline/videos/871102496576208

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme