Të mbijetuarit e aksidentit në Kroaci nisen për në shtëpitë e tyre

Prishtinë | 27 Kor 2021 | 23:12 | Nga Ekonomia Online

Kanë arritur në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari” bashkatdhetarët që i shpëtuan aksidentit në Kroaci. Ata janë pritur nga familjarët e tyre si dhe nga krerët institucional, raporton Ekonomia Online.

Familjarët e tyre po shoqërohen nga Policia e Kosovës deri në vendin ku të mbijetuarit po presin. Pastaj, ata mund të kthehen në shtëpitë e tyre, me familjarët dhe nën përcjelljen e Policisë së Kosovës.

No description available.

Të ngjashme