Njihuni me pesë femrat më të bukura në botë (Foto)

Prishtinë | 06 Pri 2017 | 15:02 | Nga

Në një sondazh të realizuar nga Buzznet, janë zgjedhur femrat më të bukura në bukura në botë. Megjithëse shtatzënë dhe pret binjakë, Beyonce Knowles është votuar si më e bukura.

Në vend të dytë është aktorja e filmit “Baywatch”, Priyanka Chopra, e cila i ka falënderuar të gjithë ata që e kanë votuar.

“Beyonce edhe për mua është numër 1!”, ka shkruar ajo në Twitter. Taylor Hill, Emma Watson dhe Dakota Johnson përmbyllin pesë vendet e para.

Më poshtë jua sjellim fotografitë e pesë femrave më të bukura në botë, sipas këtij sondazhi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme