Në një shtëpi në Mitrovicë, vidhen 12 mijë euro

Prishtinë | 06 Nën 2016 | 12:22 | Nga

Policia ka njoftuar se disa persona te panjohur kanë hyrë në një shtëpi në Mitovicë dhe nga aty kanë arritur të vjedhin një shumë parash prej 11 800€.

“Mitrovicë 05.11.2016-NN. Viktima femër K/Serbe ka raportuar  se person-a te pa njohur me  forcë kanë depërtuar në brendinë  shtëpisë  së saj dhe nga aty kanë arritur të vjedhin një shumë parash prej 11 800€. Njësit policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin e policisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme