Hoxhaj: Brezovicën do ta shndërrojmë në qendër të turizmit dimëror e veror

Prishtinë | 27 Sht 2019 | 17:10 | Nga Ekonomia Online

Partia Demokratike e Kosovës (PDK) do ta ristrukturojë Qendrën e Skijimit në Brezovicë, duke e shndërruar në qendrën më të madhe të turizmit dimëror dhe veror.

Kështu ka thënë kandidati i PDK-së për deputet në Kuvendin e Kosovës, Enver Hoxhaj, i cili ka marrë pjesë sot në një tubim elektoral në Shtërpcë.

Hoxhaj ka shkruar në faqen e tij në Facebook se bashkë me kryetarin e PDK-së, Kadri Veseli, janë pritur nga qytetarë dhe përkrahës të shumtë të PDK-së.

Postimi i plotë:

Sot e nisëm nga Shtërpca. Bashkë me kryetarin Kadri Veseli jemi pritur nga qytetarë përkrahës të shumtë të PDK-së të…

Gepostet von Enver Hoxhaj am Freitag, 27. September 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme