Lajçak pas Thaçit takohet edhe me Kurtin

Prishtinë | 14 Tet 2020 | 10:58 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Përfaqësuesi Special i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi Miroslav Lajçak, ka vazhduar takimet me udhëheqës të institucioneve dhe partive politike në Kosovë.

Lajçak, ka zhvilluar takim me kryetarin e Vetëvendosjes, Albin Kurtin. Para tij, gjatë ditës ai ka takuar presidentin Thaçi.

Lexo më shumë:

Të ngjashme