Sot takohen grupet punuese të LVV-së dhe LDK-së

Prishtinë | 07 Nën 2019 | 09:31 | Nga Ekonomia Online

Sot pritet të mbahet takimi i radhës mes grupeve punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Ky takim do të fillojë në ora 15:00 në selinë e Lëvizjes Vetëvendosje në Prishtinë.

Kujtojmë se takimi i fundit mes këtyre dy subjekteve është mbajtur të hënën (04 Nëntor 2019) ku është diskutuar për fushën e Arsimit, Shëndetësisë, Kulturës dhe Rinisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme