Shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë Tunën (Foto)

Prishtinë | 06 Pri 2017 | 15:49 | Nga

Këngëtarja e njohur shkupjane Altuna Sejdi – Tuna pret që brenda këtij muaji të bëhet nënë për herë të parë.

Gjera është në pritjen e ëmbël, këngëtarja nuk u pa me edhe aq shpesh në fotografi, projekt të ri muzikor apo në ndonjë paraqitje televizive që pas festivalit “Kënga Magjike”.

Madje muajt e fundit ajo ka qenë më pak aktive se asnjëherë në rrjetet sociale.
Por, së fundmi Tuna ka arritur të befasojë për të mirë fansat e saj, teksa është shfaqur mjaft e freskët në një fotografi në Instagram Story.

E grimuar lehtë dhe veshur me të bardha, këngëtarja dukej më e bukur se asnjëherë.
Përkundrejt peshës, shtatzënia duket se e ka zbukuruar edhe më shumë këngëtaren.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme