Befason Ambasada Britanike në Kosovë, ja çfarë thotë para ndeshjes

Prishtinë | 17 Nën 2019 | 17:26 | Nga Ekonomia Online

Ambasada Britanike në Kosovës është deklaruar pak minuta para ndeshjes së sotme mes kombëtares kosovare dhe asaj angleze.

Ambasada përmes Facebook ka thënë se tifozët e të dy kombëtareve po festojnë së bashkë në kryeqytetin e Kosovës.

“Le të fitojë më i miri”, thuhet në njoftimin e tyre.

Ndeshja Kosovë-Angli fillon në orën 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”./Insajder

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme