Chelsea me ofertë të re për Willian

Prishtinë | 05 Tet 2019 | 10:45 | Nga Ekonomia Online

Trajneri Frank Lampard dëshiron që ta mbajë sulmuesin brazilian, Willian Borges da Silva.

Sipas Goal, menaxheri anglez dëshiron t’ia ofrojë futbollistit 31 vjeçar një kontratë të re, shkruan Goal.

Willian konsiderohet si një ndër futbollistët me më së shumti eksperiencë në klub dhe Lampard beson se ai ka ende shumë për të ofruar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme