Në “Fadil Vokrri” Prishtina-Ballkani supersfida e kësaj jave

Prishtinë | 27 Shk 2020 | 14:59 | Nga Ekonomia Online

Në stadiumin “Fadil Vokrri” do të zhvillohet një nga ndeshjet më të rëndësishme të Superligës së Kosovës në futboll.
Prishtina dhe Ballkani, janë në luftë të drejtpërdrejt për titullin e kampionit.

Ndeshja luhet të shtunen dhe fillon prej orës 17:00.

Ballkani është kampion vjeshtor që vazhdon ta mbajë vendin e parë në tabelë.

Ndërkaq prishtinasit janë në vendin e tretë me tre pikë më pak.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme