Yjet shqiptare të Cityt përshëndesin me shqiponjë

Prishtinë | 12 Kor 2016 | 17:23 | Nga

Bersant Celina dhe Sinan Bytyqi janë duke stërvitur nën urdhëratë e Pep Guardiolas.

Dy yjet e rinj shqiptar para se të fillojë stërvitja, kanë pozuar duke e bërë shqiponjën me duar.

Trajneri i ri i Cityt, Guardiola, ka thënë se është i kënaqur me atë çfarë ka gjetur te akademia e kësaj skuadre, pjesë e së cilës janë edhe të dy shqiptarët.

Në stërvitje nuk ka munguar as serbi Kolarov, i cili mund të jetë ndjerë ‘i provokuar’ nga kjo përshëndetjet e lojtarëve me shqiponjë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme