Vidhen pajisje me vlerë rreth 550 euro në një pompë derivatesh në Zubin Potok

Prishtinë | 06 Kor 2024 | 09:23 | Nga Ekonomia Online

Një person ka njoftuar policinë, se persona të panjohur kanë hyrë me forcë në një pompë derivatesh ku kanë vjedhur disa pajisje pune me vlerë 550 euro.

Rasti ka ndodhur në Zubin Potok.

Sipas policisë, rasti është duke u hetuar.

“Fsh. Zupc, Zubin Potok 04-05.07.2024 – NN. Ankuesi mashkull kosovar, ka informuar se persona të pa njohur kanë hy me forcë në pompën e derivateve dhe kanë vjedhur disa pajisje pune me vlerë rreth 550€. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

Të ngjashme