Quni shpalos programin qeverisës: Do të rrisim cilësin e arsimit në Prizren

Prishtinë | 11 Tet 2021 | 12:02 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për kryetar të komunës së Prizrenit, Anton Quni ka shpalosur programin qeverisës për katër vitet e ardhshme.

Quni theksoi si prioritet të vecantë rritjen e cilësisë në arsim, duke shtuar se do të pajisen të gjitha shkollat me internet, salla sportive e fusha të gjelbërta.

Postimi i plotë:

Të dashur qytetarë të Prizrenit, gjatë mandatit tim qeverisës me komunën, do ta rrisim cilësinë në arsim, do t’i paisim shkollat me internet, t’i kompletojmë ato me kabinete moderne dhe salla sportive e fusha të gjelbërta.

https://www.facebook.com/antonqunildk/videos/2982585838666203

Të ngjashme