Albin Kurti është në një labirint të rrezikshëm, veç ai e din qysh me dalë

Prishtinë | 07 Qer 2023 | 22:05 | Nga Ekonomia Online

Kryeredaktorja e Periskopit, Dafina Demaku, ka thënë se kryeministri Albin Kurti është në në nje labirint të rrezikshëm e vetëm ai e di mënyrën e daljes nga kjo situatë.

“Një gjë e di qe shteteve u nevojiten aleanca, mund të ketë edhe shtete që nuk kanë nevojë për aleanca dhe ajo është Koreja e Veriut e cila e ka shtrirë sovranitetin”, tha Demaku, në emisionin “Konfront” në KTV.

Të ngjashme