Arrestohen dy persona për prostitucion në Pejë

Prishtinë | 07 Qer 2023 | 10:34 | Nga Ekonomia Online

Të martën në Pejë janë arrestuar një i dyshuar kosovar dhe një e dyshuar shtetase e Shqipërisë për marrje me prostitucion.

Është arrestuari i dyshuari mashkull kosovar dhe e dyshuara femër shtetase e Shqipërisë nën dyshimin se kanë kryer veprën e cekur”, thuhet në Raportin e Policisë së Kosovës.

“Në konsultim me prokurorin të dyshuarit pas intervistimit janë liruar dhe rasti procedohet në procedurë të rregullt”.

Të ngjashme