Arrestohet një person për sulm seksual në Vushtrri

Prishtinë | 25 Maj 2023 | 09:56 | Nga Ekonomia Online

Të mërkurën është arrestuar një person për sulm seksual në Vushtrri.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë, dyshohet se sulmi është kryer më 22.05.2023.

“Pas një hetimi intensiv në lidhje me rastin është raportuar se me 24.05.2023 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje”.

Të ngjashme