Djali i Thaçit: Do të votoj për Erionin

Prishtinë | 07 Maj 2023 | 14:14 | Nga Ekonomia Online

Djali i ish-presidentit Thaçi, Endriti, në një paraqitje të tij ka bërë thirrje që të votohet Erion Velijaj për kryetar të bashkisë së Tiranës.

Sipas tij, Tirana është sot qytet më i bukur falë Erionit.

“Është mik i mirë i babit dhe i gjithë Kosovës”, thotë Endriti për Veliajn.

Videon e tij a ka ndarë Erioni, teksa ka shkruar: “Të jam mirënjohës për fjalët inkurajuese, @endritthaci. E vlerësoj shumë mbështetjen tënde!”.

Video e tij e plotë KËTU

Të ngjashme