Dyshohet se u grabit një barnatore në lagjen “Ulpiana” të Prishtinës

Prishtinë | 21 Shk 2024 | 17:35 | Nga Ekonomia Online

Një barnatore në Ulpianë dyshohet se sot është grabitur nga persona të panjohur.

Burime për Klankosova.tv bëjnë me dije se nga aty janë vjedhur një shumë e parave, barna dhe pajisje mjekësore.

Po ashtu, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe janë duke u marrë me rastin në fjalë.

Të ngjashme