Edhe komandanti i KFOR-it merr pjesë në takimin e Lajçakut dhe Escobarit me opozitë

Prishtinë | 24 Gus 2022 | 17:40 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Komandanti i KFOR-it, Ferenc Kajari, ka mbërritur në zyrat e BE-së, ku janë duke e zhvilluar takimin me opozitën përfaqësuesi i posaçëm i BE-së për Dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajčák dhe i dërguari i posaçëm për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, raporton Ekonomia Online.

No description available.
Lexo më shumë:

Të ngjashme