FIFA publikon 10 golat që do të kandidojnë për çmimin “Puskas” (VIDEO)

Prishtinë | 21 Nën 2016 | 15:45 | Nga

FIFA ka publikuar 10 golat më të mirë të vitit 2016, të cilët do të garojnë për çmimin “Puskas”.

Në listë janë përfshirë golat e dy futbollistëve të Barcelonës, Lionel Messi dhe Neymar.

Ndërkohë, aty nuk gjendet perla e Xherdan Shaqirit, në ndeshjen Zvicër-Poloni në “Euro 2016”.

Më poshtë e keni videon e 10 golave më të mirë, ku njëri prej tyre do ta fitojë çmimin “Puskas”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme