Fushë-Kosovë, iu futën në shtëpi dhe ia vodhën orenditë

Prishtinë | 04 Dhj 2023 | 10:03 | Nga Ekonomia Online

Të dielën në fshatin Vragoli të Fushë-Kosovës një person ka raportuar që disa të panjohur e kanë plaçkitur shtëpinë e tij.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se person-a të panjohur me forcë kishin depërtuar në shtëpinë e tij dhe nga aty kanë vjedhur orenditë shtëpiake si dhe pajisje teknike”, thuhet në Raportin e Policisë së Kosovës.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore . Rasti mbetet nën hetime”.

Të ngjashme