Gruaja i raporton në polici të dyshuarit që ia helmuan qenin

Prishtinë | 07 Kor 2024 | 09:27 | Nga Ekonomia Online

Një grua në Mitrovicë ka raportuar se disa persona të panjohur kanë hedhur helm ndaj qenve.

Si pasojë e kësaj, qeni i saj ka ngordhur dhe një tjetër qen endacak.

“Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se të dyshuar të pa njohur kanë hedhur helm qeneve, ku si pasojë e kësaj kishte ngordhur qeni i saj dhe një qen tjetër endacak. Rasti në hetime”, shkruhet në raportin e policisë.

Të ngjashme