Haradinaj takon presidentin Begaj, thotë se Komuna e Deçanit e nderoi me titullin “Qytetar nderi i Deçanit”

Prishtinë | 23 Qer 2024 | 12:08 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka pritur sot në Gllogjan presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj.

Haradinaj ka bërë të ditur se Komuna e Deçanit ka nderuar presidentin Begaj me titullin “Qytetar nderi i Deçanit”.

“Sot na nderoi me vizitë në familje në Gllogjan dhe në komunë në Deçan, Presidenti i Shqipërisë, Shkelqësia e tij, Gjeneral Bajram Begaj. Komuna e Deçanit nderoi Presidentin Begaj duke i dedikuar titullin “Qytetar nderi i Deçanit””, ka thënë Haradinaj.

Të ngjashme