Haxhiu raporton për rastet e dhunës seksuale dhe dhunës në familje

Prishtinë | 23 Tet 2023 | 09:48 | Nga Ekonomia Online

Komisioni hetimor parlamentar në lidhje me rastet e dhunës seksuale dhe dhunës në familje sot do të mbajë mbledhje.

Në këtë mbledhje ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, do të raportojë lidhur me çështjet e dhunës në familje dhe dhunës seksuale, shikuar nga këndi i Ministrisë së Drejtësisë.

Të ngjashme