Hoxha-qytetarëve: Ushtroni të drejtën kushtetuese për të votuar, fati i shtetit është në duart tona

Prishtinë | 06 Tet 2019 | 10:25 | Nga Norë Kelmendi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Votën e saj për zgjedhjet e sotme, e ka hedhur edhe ministrja në detyrë e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, raporton Ekonomia Online.

Ajo ka votuar në sallën “1 Tetori”, në Prishtinë.

Hoxha i ftoi të gjithë qytetarët ta ushtrojnë të drejtën e tyre për të votuar.

“Çdo gjë ishte në rregull, ftoj gjithë qytetarët të ushtrojnë të drejtën e tyre kushtetuese sepse të gjithë ne e kemi fatin në dorë për shtetin tonë, Kosovën tonë dhe të ardhmen”, tha Hoxha, raporton EO.

Të ngjashme